• +90 554 185 86 84
  • info@kisiseldanismanlik.com
  • info@kisiseldanismanlik.com
  • +90 554 185 86 84

Kişisel Gelişim Platformumuz, 2014 yılından beri eğitim, psikoloji, danışmanlık, organizasyon ve farkındalık seminerleri alanlarında birey, aile, okul, uluslararası firma ve şirketlere, özel ve kamu kuruluşlarına özel aralıksız hizmet vermekte ve destek sağlamaktadır. 

Çalışma faaliyetlerine ilk olarak eğitim sektörüyle adım atan platformumuz, daha sonra onlarca farklı alanda hizmet sunmaya başlamıştır. Bugün profesyonel çalışma ve hizmetlerimiz sadece Denizli sınırlarında değil, Türkiye’nin 57 ilinde,  Azerbaycan’da, Almanya’da, İngiltere’de, Rusya’da sürdürülmekte ve tercih edilmektedir. 

100’den fazla Akademisyen, Eğitimci, Psikolog, Psikiyatr, Aile Danışmanı, Aile Terapisi, İK Uzmanı ve Proje Uzmanımızla danışanlarımıza ve iş ortaklarımıza etkili çözümler üretiyor, başarı sağlıyor, vizyon ve imaj edinmelerine destek oluyor ve hayatlarına dokunuyoruz. 

Platformun kurucusu Kamil Vüsal Paşayev’dir.

Kamil Vüsal Paşayev, 1991 yılında Azerbaycan’da doğdu. Ortaöğretimini İsmayıllı’da tamamladı. 2008-2012 yılında Bakü Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü’nde Filoloji okudu, 2014-2016 yılında Pamukkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsün’de Çağdaş Türk Dili alanında yüksek lisans derecesi aldı ve Türkolog unvanına sahip oldu. 

Paşayev, akademik dil çalışmalarıyla beraber 2010 yılından beri Türkiye’de ve yurtdışında kişisel gelişim, psikoloji, aile danışmanlığı, çift terapisi, insan kaynakları gibi uluslararası, akreditasyonlu eğitim programlarına katıldı ve bu alanlarda sertifika ve diplomalar aldı. 2017 yılından beri Doktora yapmaktadır.

Bir bilimsel, akademik kitabı ve psikoloji üzerinde onlarca anket çalışması ve makalesi vardır. Yayın aşamasında gerçek bir yaşamı konu alan bir romanı ve ebeveyn çocuk ilişkisi üzerine psikolojik bir kitabı vardır. 

Türkiye geneli; motivasyon, ebeveyn çocuk ilişkisi, kurumsal imaj ve vizyon edinme, halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri, etkili satış ve pazarlama, etkili iletişim ve ikna psikolojisi, yönetici yetiştirme ve personel yönetimi gibi konularda eğitim ve seminer vermektedir.

2013 yılında Türkiye’ye geldi. Hem Azerbaycan hem Türkiye vatandaşıdır. Denizli’de ikamet ediyor. Evlidir ve bir kız babasıdır.

Misyonumuz, bizimle işbirliği yapan birey, aile ve kuruluşlara ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel destek sağlamak, sorunlarını analiz edip etkili ve yapıcı çözümler üretmektir.

Vizyonumuz, faaliyet alanlarımızda elde ettiğimiz başarıyı ve memnuniyeti korumak, yükseltmek ve daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktır.